м. Івано-Франківськ,
Украіна

+3 8 (099) 058 2009
csdauainfo@gmail.comРезультат пошуку зображень за запитом "community development"

Категорія:

Громадська організація "Асоціація сталого розвитку громад"

 Становлення громадянського суспільства неможливе без утвердження принципів взаємної довіри та поваги членів громади. Команда нашої громадської організації цілком розділяє такі цінності, прагне поширювати їх у громаді та заохочувати широкий загал до розвитку власних моральних, духовних, інтелектуальних і культурних якостей.

Розвиток громадського життя потребує не тільки дослідження змін, що відбуваються у суспільстві, а й пошуку дієвих методів адаптації соціальних груп до реформ, трансформацій та всього «нового», що з’являється навколо. Проекти цього напрямку покликані забезпечити комфортний перехід громади до інновацій у різноманітних сферах шляхом вивчення нововведень, реалізації тематичних ініціатив і вироблення дієвих рекомендацій щодо суспільних перетворень. Намагаючись комплексно осягнути вплив інновацій на громаду, ми орієнтовані на виявлення недоліків і вирішення проблем у соціальній сфері. Ефективний результат забезпечується налагодженням взаємодії органів влади, бізнесу, науки та громадськості.

Постійне бажання сприяти позитивним змінам у громаді та розуміння принципів дієвого підходу для досягнення мети стали основними поштовхами для оформлення нашої команди у громадську організацію. Маючи статус офіційно зареєстрованої з грудня 2017 року, ми не тільки змогли розширити проблемне поле нашої діяльності, а й якісно покращили її за рахунок співпраці з іншими зацікавленими сторонами.

Ми радо долучаємось до цікавих і корисних ініціатив, виступаємо партнерами у регіональних і всеукраїнських програмах, та реалізуємо власні соціальні проекти.

Члени ГО за період своєї індивідуальної роботи встигли налагодити зв’язки з фахівцями у різноманітних сферах. Широке коло інтересів учасників та спільні орієнтири і цінності сприяють злагодженій роботі та втіленню соціально важливих ініціатив.

Завжди намагаючись роботи заплановане з повною віддачою та вірою у власні дії і в те, що якісні перетворення у громаді – відповідальність кожного з нас, команда ГО відкрита для ідей, пропозицій, співпраці з широким колом громадськості, представниками бізнесу та влади!